Cavaliers yöneticileri, Cedi Osman’ı takımda tutma konusunda ikiye ayrıldı!

Cavs yöneticileri, Cedi Osman’ın organizasyondaki geleceği konusunda ikiye ayrıldı.

NBA‘deki temsilcilerimizden Cedi Osman’ın Cleveland Cavaliers’taki geleceği soru işareti. Cavaliers yöneticileri, gelecek sezon için garanti olmayan bir kontratı bulunan Cedi Osman ile yola devam etme konusunda ikiye ayrılmış durumda.

Cedi Osman’ın Cleveland Cavaliers ile gelecek sezon için yaklaşık 6.7 milyon dolar değerinde garanti olmayan bir sözleşmesi bulunuyor. Ancak Cleveland Cavaliers yöneticileri, 28 yaşındaki oyuncuyu kadroda tutma konusunda ikiye ayrıldı. Hoops Wire’dan Sam Amico’nun haberine göre Cavaliers’ın yönetici ekibinde Cedi ile yola devam etmek isteyen bir kesimin olduğu gibi yola devam etmek istemeyen bir kesim de bulunuyor.

Cleveland Cavaliers’ın, Cedi’nin 2023/24 sezonu için olan kontratını garanti etmek isteyip istemediğine dair karar vermek için 29 Haziran’a kadar süresi bulunuyor.

NBA kariyerini sadece Cavs organizasyonunda geçiren milli oyuncu, her ne kadar inişli çıkışlı bir performans gösterse de takımın rotasyonunda önemli bir parça olmayı başardı. Bu sezon 77 maçta görev alan Cedi, maç başına 20.1 dakika sahada kaldı ve %45.1 saha içi isabeti, %37.2 üç sayı isabeti ile 8.7 sayı, 2.3 ribaund ve 1.5 asist ortalamaları ile oynadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler