Carlos Arroyo: “Beşiktaş için tekrar oynamayı istemiştim” #BSL

Ülkemizde ter dökmüş değerli yabancılardan olan Carlos Arroyo, Beşiktaş için tekrar oynamayı istediğini ancak bunun gerçekleşmediğini belirtti.

Beşiktaş’ın FIBA EuroChallenge zaferinin yıl dönümü için paylaştığı Instagram gönderisine hislerini yorum olarak yazan Carlos Arroyo, Beşiktaş için tekrar oynamayı istediğini ancak bu durumun gerçekleşmediğini ve taraftarın ona karşı olan muamelesini anlattı.

Arroyo’nun açıklaması şöyle:

“Hatıralar için teşekkürler Beşiktaş. Taraftarların tüm bu başarılardan sonra bana daha nazik olmasını dilerdim ancak bunun yerine ben Galatasaray‘da oynadığım dönemde bana or**** çocuğu diye bağırma ihtiyacı hissettiler. Galatasaray’a gitme kararımın onları hayal kırıklığına uğrattığını biliyorum ancak Beşiktaş’ın o dönemki koçu beni yeniden takıma kazandırmak için bana yeteri kadar değer vermedi. Ben ise Beşiktaş’a geri dönüp böylesine büyük taraftarlar için  tekrar oynamayı istemiştim ancak ben ayrıldıktan sonraki davranışlarınızla beni hayal kırıklığına uğrattınız. Kulübün için geleceği için en iyi dileklerimle.”


Kaynak: Beşiktaş Basketbol, Instagram

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler