Bryce Alford: ”LaVar Ball’un söyledikleri oğlu Lonzo’yu yanlış tanıtıyor”

Son dört sezondur NCAA’de Ucla Bruins formasını giyen oyun kurucu Bryce Alford bu sezon aynı formayı paylaştığı Lonzo Ball hakkında konuştu.

Lonzo’nun harika bir takım arkadaşı olduğunu söyleyen Alford, LaVar Ball’un söylediklerinin Lonzo Ball’u yanlış tanıttığını ifade etti.

Bryce Alford: ”Lonzo’nun biraz haksızlığa uğradığını düşünüyorum. LaVar’a bir şey demek istemiyorum o da oğlunu geleceğe hazırlama ve iyi bir basketbolcu yapma konusunda iyi iş çıkarttı. Ancak Lonzo olmadığı bir kişiliği taşıyormuş gibi gözüküyor. O gerçekten harika bir insan, harika bir takım arkadaşı ve takım arkadaşlarını kendinden daha çok düşünüyor. Umuyorum NBA’deki insanlar bunu görür” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: 

1 Yorum

  1. Agencies & Image creators her yerde olduğu gibi iş başında! Belli bir süre sonra bazı oyuncuların neden beklentilerin altında kaldığı yada patladığı sorgulanır. İşte bazı şeyler suni olunca böyle oluyor. Her şeyi yaratırsın da karakter yaratamazsın, varsa vardır yoksa yoktur. Arada 5-10 milyon dolar birilerinin cebine iner, o kadar. Şükürler olsun ki ülkemizde bu gibi şeyler olmuyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler