Brittney Griner, basketbola geri dönecek mi?

Brittney Griner’in menajeri Lindsay Kagawa Colas, açıklamalarda bulundu.

Aylardır Rusya’da hapiste tutulan ve geçtiğimiz günlerde yapılan mahkum değişimi sonucunda serbest bırakılan Brittney Griner, henüz kariyeriyle ilgili bir karar vermedi.

ESPN’e konuşan Griner’ın menajeri Lindsay Kagawa Colas, Griner‘ın profesyonel basketbola dönüp dönmeyeceğini veya ne zaman döneceğini söylemediğini belirtti.

“Ailesiyle vakit geçiriyor ve şu an her şey onun için gerçekten çok iyi gidiyor. Bu noktada dönüşüyle ​​ilgili bir zaman çizelgesi yok. Şu anda kendisi için değişen bir dünyaya yeniden adapte oluyor. Griner, uzun zaman sonra ilk kez basketbol topunu eline aldı ve smaç vurdu.”

Lindsay Kagawa Colas, Griner’ın dönüşünden bu yana kamuoyuna açıklama yapmadığını ancak bu hafta bir açıklama yapması gerektiğini de sözlerine ekledi.

“Eğer oynamak istiyorsa, bu kararı paylaşmak onun için iyi olacak. Brittney Griner, San Antonio’da ailesinin yanında ve onların yanından hemen ayrılmayı planlamıyor. Herhangi bir baskı olmadan gelecekte ne yapacağına dair karar vermek için zamanı var.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler