Boston Celtics iki yıldız için fırsat kolluyor #NBA

NBA’de eski günlerine yaklaşmak isteyen Boston Celtics, son gelen haberlere göre ligin iki yıldızı için fırsat kollamaya başladı.

Boston Globe’da yer alan habere göre Boston Celtics, Tatum ve Brown’un oluşturduğu çekirdeğe bir de yıldız eklemesi yapmak istiyor. Bu amaç doğrultusunda Celtics, Wizards’ın yıldızı Bradley Beal ve Bulls’un yıldızı Zach LaVine için fırsat kollamaya başladı.

Habere göre Celtics’in önceliği olan Beal, kariyerinde Wizards’ta devam etmeye karar verirse şartlar LaVine için zorlanacak.

İki isim için de takas paketleri hazırlamayı planlayan Celtics, oyuncuların gelecekleriyle alakalı alacağı kararları bekliyor.

Beal’ın Wizards’tan ayrılmaya sıcak bakıp bakmayacağı henüz netleşmemişken LaVine ise Bulls’taki yeni değişim sonrası Chicago şehrinden ayrılmayı düşünmeyebilir.


Kaynak: Boston Globe

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Mutlaka okumanız gereken beş basketbol kitabı | GALERİ

Mutlaka okumanız gereken beş basketbol kitabı | GALERİ Geçirdiğimiz zamanı çeşitlendirebilmek ve kalitesini artırmak adına basketbol konulu beş kitabı içeren bu galeriyi hazırladık. Günümüzün çoğunu parklarda,...

Beşiktaş Icrypex’in yeni transferi, Harun Erdenay TBF başkanlığına aday, transfer hamleleri ve dahası | Günün haberleri (20.09.21)

Trevon Bluiett Beşiktaş Icrypex'te Beşiktaş Icrypex Trevon Bluiett ile söz kesti #BasketballCL - https://t.co/lfjqveH4US — TrendBasket (@TrendBasket) September 20, 2021 Trevon Bluiett Beşiktaş Icrypex'te #BasketballCL - https://t.co/QLUvjoeHxX —...

#NBA takımları tarafından emekli edilen forma numaraları – Denver Nuggets | GALERİ

NBA Takımları Tarafından Emekli Edilen Forma Numaraları | Denver Nuggets Birçok NBA takımı zamanla takımlarında iyi izler bırakmış oyuncularının forma numaralarını emekli etme kararı aldı....