Turkish Airlines EuroLeague’in 13. haftasında temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş, bir diğer temsilcimiz Fenerbahçe deplasmanında sahaya çıktı. Karşılaşmadan 71 – 64 skorla galip ayrılan Daürşşafaka Doğuş’ta Koç David Blatt, maç sonu açıklamalarda bulundu.

Aldıkları galibiyetten ötürü mutlu olduklarını söyleyen Koç David Blatt, aynı zamanda oynadıkları maçlardan herhangi bir tanesi olduğunu ve bu maçın bir önceki ya da bir sonrakilerden çok da bir farkı olmadığını belirtti. Rekabetli ve heyecanlı geçen bir maç olduğunu söyleyen Blatt’ın açıklamaları şu şekilde:

”Büyük Fenerbahçe takımını yendiğimiz için çok mutluyuz. Bugün oyun iki tarafa da gidebilirdi. Biz, zor topları soktuk ve birkaç şutu durdurduk ve bu sayede büyük bir takımı yenmeyi başardık. Oyunun rekabet seviyesine baktığımız zaman çok üst bir seviyeye geldiğimizi anlıyoruz. Bu, içerisinde bulunduğumuz EuroLeague sezonunun güzelliği.

Oyundan atılma olayının tamamını izlemem lazım. Sonra daha iyi fikir sahibi olabilirim. Şu an yorum yapmak istemiyorum. Şunu da söylemek lazım; bu, 30 maçtan biriydi. İyi bir galibiyet ama ne bir öncekinden ne de bir sonrakinden belirleyici ya da daha değerli.”

Dilara Durmuş

İletişim: [email protected]

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir