Bıyıktay: Patrick Miller ve Mutlu Demir Gündemimizde

bjkbasket_UV3HV

TB2L ekiplerinden Yeşilgiresun Belediye’nin Başantrenörü Burak Bıyıktay ile son transfer haberlerini, takımın son durumunu ve 1. Lig şanslarını konuşma fırsatı bulduk. Burak Bıyıktay’ın görüşleri şu şekilde;

Transfer haberleri ile başlayacak olursak; öncelikle Fırat Töz’ü kadromuza kattık. Guard bölgesinde eksiklerimiz vardı. Bu doğrultuda yaptığımız bir hamle oldu. 1 tane daha guard’a ihtiyacımız var. O konuda da yönetimimiz çalışmalarını sürdürüyor. En yakın zamanda olumlu ya da olumsuz gelişmeler olacaktır.

Patrick Miller ve Mutlu Demir transferleri gündemde. Bu konu hakkındaki görüşleriniz neler;

1 tane daha Guard’a ihtiyacımız var demiştim . Patrick Miller gündemimizde. Yönetimimiz görüşmeleri sürdürüyor henüz ortada bir şey yok. Aynı şekilde Mutlu Demir’le de ilgileniyoruz. Onunla ilgili de görüşmelerimiz sürüyor. Dediğim gibi henüz somut bir şey yok. Bekleyip göreceğiz.

Olası  Patrick Miller ve Mutlu Demir transferleri hakkında da görüşlerini belirten Bıyıktay;

Patrick Miller ve Mutlu Demir transferleri eğer gerçekleşirse kadro derinliğimiz artacak. Guard bölgesinde sıkıntımız kalmayacak. Fırat transferiyle beraber bu bölgedeki eksiklerimi tamamlamış olacağız. İyi bir ivme yakaladık. Çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz. Üst grupla aramızda 4 5 maçlık bir fark var. Bütün maçlarımızı kazanarak girebildiğimiz en iyi yerden Playoff’a girmek istiyoruz. Hedefimiz 1. Lig. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kadromuzdan herhangi bir oyuncunun ayrılması söz konusu bile değil. Elimizdeki mevcut kadroya 1 2 takviye daha yaparak yolumuza devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler