Beyaz Gölge’nin medya partneri olarak NBA Basketbol Okulları’nın kampını takip edeceğiz

Beyaz Gölge Eğitim Sağlık Spor Organizasyonları’nın medya partneri olarak NBA Basketbol Okulları’nın Kartepe’de düzenleyeceği basketbol kampını yerinden takip edeceğiz. NBA’in Avrupa’daki ilk basketbol okulu projesi anlamına gelen bu organizasyonu 19-30 Haziran tarihleri arasında Kartepe’de yerinden takip edip, okuyucularımız ile deneyim aktarımı gerçekleştireceğiz.

Ekip arkadaşlarımızca takip edilecek süreç boyunca organizasyonun işleyişini, genç sporcu adaylarının kampa yaklaşımlarını ve bu projenin basketbolumuzda yaratabileceği değerleri siz kıymetli okuyucularımıza aktaracak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

NBA Basketbol Okulları’nın Beyaz Gölge iş birliğiyle Haziran ayında The Green Park Kartepe’de düzenleyeceği kamp, 10-16 yaş aralığındaki genç sporcuların yanı sıra dünyaca ünlü sürpriz bir NBA oyuncusuna da kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2007’de NBA şampiyonu olan San Antonio Spurs kadrosunda yer alan Francisco Elson, 19-30 Haziran tarihleri süresince devam edecek olan kampta genç basketbolcu adaylarına deneyimlerini aktarmak üzere Kartepe’ye geliyor.

NBA Basketbol Okulları operasyonunun Türkiye’deki çözüm ortağı Beyaz Gölge’nin Başkanı Burçin Badem, Elson’ın katılımının, kampın verimliliği açısından son derece önemli bir gelişme olduğunu söyledi.

Badem, “NBA Basketbol Okulları projesinde oyuncularımıza en iyi şartlarda, en üst düzey koçların öncülüğünde en kaliteli basketbol eğitimini vermeyi amaçlıyoruz. Bu kamp süresince aramıza katılacak genç basketbolcuların hayallerini de bir gün dünyanın en iyi basketbol organizasyonu olan NBA’de oynamak süslüyor. Bu bağlamda bu ligde uzun yıllar forma giyip, San Antonio Spurs gibi 20 yıl üst üste playoffa kalıp, bu 20 yıla beş NBA şampiyonluğu sığdırmış istikrarlı bir organizasyonda şampiyonluk sevinci yaşamış bir oyuncunun aramıza katılıyor olması son derece heyecan verici. Elson, yaşam hikayesi, dünyanın farklı yerlerinde ve liglerinde edindiği eşsiz deneyimler, NBA öyküsü gibi çokça tecrübeyle genç oyuncularımıza ilham kaynağı teşkil ediyor olacak. Bu organizasyon için şimdiden sabırsızlanıyoruz.” ifadeleriyle heyecanını dile getirdi.

The Green Park Kartepe Spor Köyü’nde gerçekleştirilecek NBA Basketbol Okulları Beyaz Gölge Kampı, 19-30 Haziran tarihleri arasında 10-16 yaş grupları arasındaki kız ve erkek basketbolcuların katılımıyla oluşturulacak. Kampın kayıt süreci ve tüm diğer detaylar için organizasyonun internet sitesi olan bu adresi ziyaret edilebilir.

Öte yandan kampa katılacak eğitmenlerin de tanıtıldığı organizasyonun duyuru videosuna metnin devamında ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler