Ben Simmons – Philadelphia 76ers çıkmazında yine ilerleme kaydedilemedi #NBA

Aylardır çözülemeyen Ben Simmons – Philadelphia 76ers çıkmazında son görüşme sonrası da bir ilerleme kaydedilemedi.

Takas kelimesi denince akla şüphesiz ki Ben Simmons geliyor. Son günlerde yeniden hareketlenen takas konularında bu kez bir anlaşmaya varılacak mı beklentisinin karşılığı yine boş kaldı. Geçtiğimiz gün Simmons’ın menajeri Rich Paul, Daryl Morey ve Elton Brand ile bir araya geldi.

Sixers formasını giymeyi reddeden 25 yaşındaki basketbolcu takımının umutlarını bir kez daha söndürdü. Menajeri Simmons’ın mental sağlığı hakkında son durumu aktarırken sorunlarının kendisini takıma geri dönmekten alıkoymaya devam ettiğini vurguladı. Oyun kurucu Sixers’tan takasını istemekte kararlı görünüyor.

Rich Paul, Philadelphia 76ers ile masaya otursa da taraflar arasında böylelikle herhangi bir sonuca varılamadı. Birden fazla NBA takımının Ben Simmons’a ilgisinin olduğu da gündemde yer alıyor. Bunlardan bazıları Sacramento Kings, Atlanta Hawks, Minnesota Timberwolves, Indiana Pacers.

Atlanta Hawks ile 76ers arasında Ben Simmons – John Collins & Cam Reddish eksenli bir takasın olacağı da son günlerde konuşulmaktaydı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler