Bayern Münih’ten maçlarının seyircisiz oynanmasına dair açıklama #EuroLeague

Turkish Airlines EuroLeague’de coronavirus tedbiri nedeniyle seyircisiz oynanan ve oynanacak maçların sayısı artarken Bayern Münih cephesinden açıklama geldi.

Bayern Münih, Bavyera Eyalet Yönetimi’nin aldığı kararla 19 Nisan’a kadar maçlarını seyircisiz oynayacak olması üzerine bir açıklama yayımladı.

Durum hakkında ilgili mercilerle görüşmeler gerçekleştirdiğini söyleyen Bayern, görüşmelerin sonucunu da birinci ağızdan açıklayacaklarını belirtti.

Alman devinin açıklaması şu şekilde:

“Bayern Basketball, Bavyera Eyalet Yönetimi’nin coronavirus’ün yayılması nedeniyle aldığı 1,000’den fazla kişinin toplanma olasılığı bulunan spor etkinliklerinin 19 Nisan’a kadar seyircisiz olarak oynanması kararından doğal olarak etkileniyor. Şu anda gerekli merciler ve yetkililerle görüşmeler gerçekleştiriyoruz. BBL’in durumu, Perşembe günü tüm lig temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olağanüstü bir toplantıyla belirlenecek. Aynı zamanda EuroLeague yönetimi ile de görüşme halindeyiz. Bayern Basketball, bu görüşmelerden çıkan sonuçları sizlerle paylaşacaktır.”


Kaynak: Bayern Münih

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler