Geri1 of 7

Basketbol Kitaplarım

Benim, okumasaydım sanki hayatımda hep bir şeyler eksik kalacaktı dediğim basketbol kitaplarım var. 

 

 

chicago-bulls-champions-Rodman-Pippen-Phil-Jackson-hed-Coach-Michael-Jordan

Yazı yazmak kadar okumakta insanları alıp başka dünyalara götüren bir eylemdir. Eğer biz de merak uyandıran, sevdiğimiz bir kitabı okuyorsak o an adeta o kitabı yaşıyor ve farkında olmadan dış dünya ile bağlantımızı kesiyoruz. Belki de kitap okumanın en büyük zevki bu bağlantı kesme olayından kaynaklanıyordur, tartışmak lazım.

Çeşit çeşit kitap okuyan evi kitaplar ile dolu bir insan değilim açıkçası ama söz konusu basketbol kitapları olunca içimden bir ses o kitapları almam ve okumam gerektiğini söylüyor, en nihayetinde kendimi o kitapları okurken buluyorum. Kitap piyasasında basketbol adına kitap bulmak kolay değil. Basketbol nedir, nasıl oynanır? İsimli kitapları bir köşeye koyarsak analiz yapan veya olay anlatan kitapların sayısı iki elin parmaklarını geçmez.
Hala okumamış birçok kişi olduğunu düşünerek seçtiğim ve hepsi birbirinden güzel olan basketbol kitaplarını tanıtmaya başlayalım.

Geri1 of 7

Basketbol Kitaplarım

Mert İşleyen

Hayatını spora adamış birisi. NBA yazarı. İletişim: [email protected]

Website:

4 Comments

 1. Mert - 03/08/2015

  Zen masterın bütün kitaplarını okudum gerçekten çok özel zamanlar ve özel insanları çok güzel anlatıyor. Ancak kitapları satın alabileceğimiz bir adres varsa paylaşır mısınız?

 2. Mert İşleyen - 03/08/2015

  Merhabalar, Tanıttığım bütün kitapları D&R veya Dost'ta bulabilirsiniz. :)

 3. Eren - 05/08/2015

  Allen Iverson'ın kitabı cok ağır ve okunması zor bir kitap.Ruhunu arayan takım tam bir çeviri fiyaskosu. Diğer kitaplar güzel bunlara ilave olarak John Wooden'ın Hayat İçin Oyun Planı kitabını tavsiye ederim

 4. NB - 20/08/2015

  Paylaştığınız kitaplarım bikaçını okudum.Burada olmayan ve hepsinden daha çok beğendiğim bir kitabı yazmak istedim.John Wooden - Hayat İçin Oyun Planı

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir