Miami Heat’in yıldız oyuncusu Bam Adebayo takımının Boston Celtics’i mücadele edip NBA Finallerine kaldığı maç sonrasında konuştu.

Coronavirüs önlemleri nedeniyle ilk etapta Bubble’a sadece oyuncuların girmesine izin verilmiş ve oyuncular herhangi bir misafir getirememişti. NBA yönetimi ilerleyen günlerde oyuncuların Bubble’a kısıtlı sayıda misafiri kabul getirmesine izin vermişti.

Adebayo üzerinde bu duruma değinerek yakın bir ilişkisi olduğu annesine olan sevgisini dile getirdi ve onu bu güzel günleri göreceği için mutlu olduğunu ifade etti.

”Annemi gördüğüme çok sevindim. Anlamıyorsunuz. Onu ilk turlarda göremiyordum şimdi en azından tribünlerde görebiliyorum. Hayatımızın boyunca böyle anlar için bekledik ve artık başıma gelen bu güzel şeyleri görebilecek. NBA Finallerine gidiyorum ve o bunu izleyebilecek. Bizim geldiğimiz yerde çoğu insan başarıya ulaşamıyor. Başarıya ulaşan insanlardan biri olmak, ekibimizin ve annemin üzerinde etki bırakıyor olmak benim için büyük başarı.” ifadelerini kullandı.

Bam Adebayo, Miami Heat’in Boston Celtics’i 125-113 mağlup ettiği karşılaşmada 32 sayı, 14 ribaund, 5 asist ile mücadele etmiş ve Heat tarihine geçmişti.

Heat NBA Finallerinde Los Angeles Lakers ile mücadele edecek.

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir