Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James şu sıralar giriş çıkışların yasak olduğu Bubble’da playoff mücadelesi verirken bu sırada oğlu Bronny James’in paylaştığı video olay oldu.

Ekim ayında 16 yaşına girecek olan Bronny James, Instagram hesabından paylaştığı videoda sigara içiyor ve bunu yaparken oldukça mutlu görünüyor.

Tahmin edileceği üzere olayın basına yansımasından sonra Bronny ilgili videoyu hesabından kaldırdı. Henüz 16 yaşına bile girmemiş olan Bronny’nin yaşı düşünüldüğü zaman konu ile ilgili baba LeBron James’ten gelecek açıklama merak konusu olmuş durumda.

Ancak James’in NBA’in koyduğu kurallar gereği Bubble’dan çıkış yapması yasak. Çıkış yapıp geri girmesi durumunda 4 ila 14 gün arasında bir karantina uygulamasına tabi tutulacak. Bu da 35 yaşındaki yıldız oyuncunun kalan playoff maçlarını kaçırması anlamına geliyor.

Bronny James’in 2023 NBA Draftında lige seçilmesi bekleniyor.

Video:


*Bubble: Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle NBA yönetimi oyuncuları Bubble adını verdikleri Orlando’da bulunan Disney World Stüdyolarında toplamış ve giriş, çıkışları yasaklamıştı. Oyuncular burada maçlarını yapıp hemen ardından yine aynı kampüste bulunan hotel odalarına gidiyorlar. Herhangi bir sebepten dolayı kampüsten ayrılan oyuncunun 10 ila 14 gün arasında karantinada olması gerekiyor.

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

2 Comments

  1. Lokman - 20/09/2020

    lebron 37 değil 35 yaşında.

    1. Mert İşleyen - 20/09/2020

      Merhaba, ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Ufak bir hata olmuş, şimdi düzeltildi. Tekrar teşekkür ederiz.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir