Aziz Yıldırım’ın teklifine Ali Koç’tan yanıt geldi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, genel kurulda Aziz Yıldırım’ın basketbol takımı için yaptığı teklif hakkında konuştu.

Ali Koç, ikna olmaları halinde bu teklifi düşünebileceklerini belirtirken, kulübün içinde olmadan da takıma destek verilebileceğinin altını çizdi.

Ali Koç’un açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

Basketbol konusu var. Dikkatimi çekti. Basketbol önerimiz. Düşünülmüş, kurgulanmış, iyi senaryo kötü senaryo, analizi yapılmış bir fikir mi? 

Basketbolu bize verin, 35 milyon Euro bütçemiz var, para bol diyorsunuz. Kulübün içinde de olmadan destek sağlayabilirsiniz. Fener Ol’a bir kuruş para vermediniz. Üniversite için 7 mektup yolladınız. Üniversite için 1 TL bağış yapmadınız. Mangalda kül bırakmıyorsunuz. Vefa Bey (Küçük) bilir. Bir tek kendi hibede bulundu. 

Basketbol teklifinizi değerlendirmek istiyoruz ama emin olmak istiyoruz. Ama bizi ikna etmeniz lazım. 1 sezon mu, 2 sezon mu? Ne şekilde karşılayacaksınız? Bilmek istiyoruz. Hakkımızdır!

Geçtiğimiz gün Fenerbahçe basketbol şubesi hakkında açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, Obradovic’i tekrar getirebileceğini belirtmiş, Yarın genel kurulda basketbolu A.Ş. yap, ben satın alacağım. Obradovic’i takımın başına getireceğim. Her sene Final Four yapacağız. Bizde para çok. ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan, dün Aziz Yıldırım’ın takımın başına getireceğini iddia ettiği Zeljko Obradovic, bu gün Partizan ile üç yıllık sözleşme imzaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler