Aziz Bekir: “Bana sonuna kadar seninle devam edeceğiz demişlerdi”

Spor Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Torku Konyaspor başantenörü Aziz Bekir ile yollarını ayırırken tecrübeli koç özel açıklamalarda bulundu.

Anadolu’da Bugün adlı gazeteden Fatih Şeker‘e özel açıklamalarda bulunan Aziz Bekir, bu kararın kendisi için sürpriz olduğunu söyledi.

Aziz Bekir’in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Ben böyle bir kararı beklemiyordum. Haftalar önce ben zaten istifa edebileceğimi yönetime söylenmiştim ancak onlar bana ‘seninle sonuna kadar devam edeceğiz ve düşersek beraber düşeceğiz” demişlerdi. Ancak böyle olmadı. Benimle konuşulmadı bile. Sadece 2 saat önce yönetimin böyle bir karar aldığı söylendi. Rakiplerimize bakınca bizim ligde kalma ihtimalimiz vardı. Sonuna kadar mücadele edebilirdik. Para problemimiz oldu, bunları çözseydik şansımız çok olacaktı. Akşam oyuncularım ile helalleşeceğim. Yeni gelen isim umarım takımı ligde bırakır. Konya basketbolu yaşayan bir şehir buradan taraftara teşekkür etmek istiyorum. Bizi yalnız bırakmadılar. Son olarak Sean Williams’ı sezon boyunca gönderip gönderip geri almamız en büyük hatamız oldu. Bununla birlikte sorunlar geldi.” 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler