Anthony Edwards: ”Televizyona bakıp Dwyane Wade gibi olabilirim diyorum” #NBA

NBA’de sezonun bitimiyle birlikte gözler transfer piyasası ve gelecek sene lige girecek çaylaklar için düzenlenecek olan draftlara çevrilmiş durumda.

Buna göre takımlar potansiyel bir numara adaylarını teker teker deneme idmanlarına davet ederken o isimlerden biri olan Anthony Edwards konuştu.

Birinci sıradan seçilmesine en çok ihtimal verilen isim olan Edwards gelecekte hangi NBA oyuncusu gibi olmak istediğini söyledi.

19 yaşındaki Amerikalı oyuncu: ”Dwyane Wade. Televizyona bakıyorum ve onun gibi olabilirim hatta ondan daha iyi olabilirim diyorum.” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Wade haberi alıntılayıp ”Daha iyi olabilir. Amerika işte sizin bir numaranız” diyerek genç oyuncuya destek verdi. Wade ayrıca konuya Oladipo’yu da dahil etti ve üç ismin (Wade, Edwards, Oladipo) yeteneklerini ünlü bir denizci olan Tom Crean’ın kullandığı sağlam kumaşlara benzetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Kobe Bryant ve hayatı değişen bir çocuğun hikayesi | #NBA

Dünya basketbol tarihinin en önemli yıldızlarından biri olan Kobe Bryant'ın vefatının üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Bu bir yılın üzerine onlarca insan, Kobe Bryant ile...

Bozidar Maljkovic: ”Michael Jordan, Avrupa’da 16 sayı ortalama ile oynar”

Avrupa Basketbolunda tam 41 yıl boyunca koçluk yapmış ve kariyerinde üç EuroLeague şampiyonluğu bulunan Bozidar Maljkovic'in söylediği sözler gündem oldu. Eski NBA oyuncusu John Salley,...

#NBA’de 11 yeni pozitif vaka ve Washington’ın uzun süren sessizliği

Coronavirus salgınının hız kesmeden devam ettiği bu günlerde dünyanın en popüler basketbol organizasyonundan da pozitif vaka haberleri gelmeye devam ediyor. NBA yönetimi 13-21 Ocak tarihleri...