Anthony Davis sakatlığında korkulan olmadı

Los Angeles Lakers yıldızı Anthony Davis’in sakatlığında korkulan gerçekleşmedi.

Baş parmağında yaşadığı sorunun ardından üst üste istifra eden Anthony Davis, Portland Trail Blazers maçını yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Yaklaşık 7 dakika sahada kalan Davis, 2 sayı ve 3 ribaund ile soyunma odasının yolunu tutmuştu.

Takımın kilit oyuncularından biri olan Davis, 105-90 skorla mağlup oldukları gecede midesinden rahatsız olsa da oynamak istediğini belirterek parkeye çıksa da ancak 7 dakika dayanabildi. Maçın ardından basın mensuplarına konuşan Koç Frank Vogel, oyuncusunun sağlık durumuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

”Başparmağında bir problem vardı, bunun onun oynamasını engelleyip engellemeyeceğini anlamaya çalışıyordu ve sonrasında mide rahatsızlığıyla uyandı. Geri geldi ve parmağını oldukça iyi hissettiğini, muhtemelen oynayacak kadar iyi olduğunu söyledi. Sonra da istifra etti. Yine de denemek istedi ama zaten arka arkaya dört kez çıkarmıştı.”

Anthony Davis’in bu geceki Charlotte Hornets karşılaşmasında forma giyip giymeyeceği henüz bilinmiyor. Kulüp aynı zamanda rahatsızlığının COVID-19 ile bir ilgisi olmadığını da belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler