Anthony Davis: ”Herkese yanıldığını ispatlayacağım” #NBA

LeBron James, geçtiğimiz sezon sakatlıklarla boğuşup performansıyla hayal kırıklığı yaratan Anthony Davis’in çok güçlü döneceğini düşünüyor.

Los Angeles Lakers, geçtiğimiz sezon şampiyon olan kadrosunun üstüne koysa da takımın yıldızı Anthony Davis’in performans düşüklüğü bütün sezon canlarını yaktı.

2021 yılında yaşadığı sakatlık sorunlarının da etkisiyle istikrarsız bir sezon geçiren Davis, geride bıraktığımız dönemde medyanın da pek önüne çıkmadı.

Lakers‘ın medya gününde uzun sürenin ardından kamuoyunun karşısına geçen Davis, takımın gelecek sezonu hakkında duyduğu heyecandan bahsetti. Yıldız oyuncu, takımın liderlerinden birisi olmayı da iple çektiğini belirtti.

Davis takımı hakkında, “Liderlik edebilecek yeteneğe sahibim. Takımdaki oyuncular bana ‘Bu senin takımın, senin peşinden geleceğiz.’ diyorlar.” dedi.

LeBron James de medya ile gerçekleştirdiği sohbet esnasında takım arkadaşı hakkında konuştu ve iddialı açıklamalarda bulundu.

36 yaşındaki yıldız, “Birçok oyuncu yaz döneminde antrenman yaparken her yaptıklarını sosyal medyada paylaşıyor. Ancak yaz boyunca Anthony Davis’i hiçbir yerde görmediniz bile. O dönemde neler yaptığını, nasıl çalıştığını biliyorum. Hem sahada hem de ağırlık salonunda çalıştı.” dedi.

Anthony Davis, kariyerinde ilk kez bir sezona alacağı dakikaların büyük kısmını 5 numarada oynamaya hazırlanıyor ve yıldız ismin buna nasıl uyum sağlayacağını görmek heyecan verici olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler