Andreas Pistiolis: ”Bu şekilde devam edebilirsek hiçbir şey bizi durduramaz!” #BSL

Pınar Karşıyaka’yı evine eli boş gönderen Galatasaray Nef’te Koç Andreas Pistiolis galibiyeti değerlendirdi.

ING Basketbol Süper Ligi’nin 26. haftasında Galatasaray Nef ile Pınar Karşıyaka karşı karşıya geldi. Düellolara sahne olan maçtan zaferle ayrılmayı başaran taraf sarı kırmızılılar oldu. Galibiyetin ardından mikrofonlara konuşan Koç Andreas Pistiolis aldıkları kritik galibiyetten ötürü mutlu olduklarını söyledi.

”Çok mutluyuz. Zorlu bir rakip karşısında önemli bir maç kazandık. Playoff’larda daha iyi bir yer elde edebilmek için bu maç gerçekten önemliydi. Önemli bir rakibimizi yendik. Kendi düzeyimizdeki bir rakipti.

Oyuncularımı kutluyorum. Doğru yoldayız ve daha iyi olabileceğimizi biliyorum. Taraftarlara teşekkür ediyorum. Buraya geldiler, bizi desteklediler. Gerçekten bizim için onların burada olması çok çok önemli. Önümüzdeki maçlarda da onları bekliyoruz.”

Galatasaray’ın takım olarak reaksiyon vermesi hakkında konuşan koç böyle devam ederlerse hiçbir şeyin kendilerine engel olamayacağını açıkladı.

”Buraya geldiğimden beri buna odaklanıyoruz. Nasıl reaksiyon vereceğimiz çok çok önemliydi. Karakterimizi bu tür zamanlarda belli ediyoruz. Oyuncularım çok iyi cevap verdiler. Onların karakterlerinden ve ortaya koyduklarından çok memnunum. Bu şekilde devam edebilirsek eğer hiçbir şey bizi durduramaz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler