Anadolu Efes’te gelecek sezon planları şekillenmeye başladı. Önümüzdeki yıl Berlin’de gerçekleştirilecek Euroleague Final Four’unda mutlaka yer almak isteyen lacivert beyazlılarda gidecek ve kalacak oyuncular netleşmeye başladı.

Pınar Karşıyaka’nın başarılı oyuncusu Jon Diebler ile imza aşamasına gelen Anadolu Efes’te Matt Janning’in takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Aynı pozisyonda çok sayıda oyuncu olmasından dolayı Birkan Batuk ile de yolların ayrılması bekleniyor.

Pınar Karşıyaka ise eski oyuncusu Birkan Batuk ile ciddi şekilde ilgileniyor. Anadolu Efes’ten ayrılması halinde yeşil kırmızılılara gitmeye sıcak bakan 25 yaşındaki oyuncunun geleceği Pınar Karşıyaka’nın Euroleague hakkı kazanmasına göre netliğe kavuşacak.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

2 Comments

  1. yedi - 19/06/2015

    Aynı pozisyonda gönderilecek en uygun oyuncu Cenk. İki yabancı + Cedi/Birkan + Furkan/Okben şeklinde kurulabilir kadro..

  2. Gökhan - 19/06/2015

    Furkan'ın önü açılmalı. Cedi gibi 2 sezon düzenli süreler alırsa , apayrı bir boyuta gelebilir. 20 yaşında önemli bir Eurolig skoreri olarak Nba'e uğurlarız Furkan'ı. Sadece Birkan değil , Cenk'te gönderilmeli.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir