Altyapı salonunda yangın tehlikesi, maçlar iptal!

Bu akşam İstanbul Altyapı basketbolunun önemli merkezlerinden Bayrampaşa Spor Salonu, içindeki onlarca sporcu, antrenör ve izleyici ile beraber önemli bir tehlike atlattı.
Salondaki ilk mücadele olan ve saat 17.00’de başlayan Anadolu Efes – İto Genç Erkekler karşılaşması sorunsuz şekilde sonlandıktan sonra planlandığı saat olan 18.30’da Beşiktaş ile Darüşşafaka Doğuş’un mücadelesi başladı. Final Grubu’nda izleyenlere keyifli bir mücadele vaad eden iki Süper Lig kulübünün Genç Takımlarını karşı karşıya getiren maç ise sıradışı bir olaya sahne oldu.
Karşılaşmanın henüz iki dakikası geride kalmışken, Bayrampaşa Spor Salonu’nun giriş tarafında ve Beşiktaş bankının hemen üstünde yer alan salon aydınlatmalarından birisi alev almaya başladı. Darüşşafaka Doğuş hücumu esnasında alev alan ampul, paniğe sebep olsa da sahadaki sporculara herhangi bir zarar vermedi.
Ampulün yanmasının ardından salonun aydınlatma sisteminin enerjisi tamamen kesilirken; oynanan Beşiktaş – Darüşşafaka Doğuş karşılaşmasının yanı sıra hemen sonrasında saat 20.00’de oynanması planlanan bir diğer Genç Erkekler Final Grubu mücadelesi İBB – Fenerbahçe maçı da iptal edildi. Karşılaşmaların ilerleyen haftaların maç programlarına dahil edilmesi beklenirken, hafta içinde salonda oynanması gereken karşılaşmaların akıbeti ise henüz belli değil.

https://twitter.com/TBAltyapi/status/803262495498473472

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler