Altyapı Milli Takımları, İstanbul kamplarını tamamladılar

U16 Yıldız Erkek ve U18 Genç Erkek Milli Takımlarımız, İstanbul’da birbiri ardına gerçekleştirdikleri kamp çalışmalarını tamamladılar.

 

http://www.tbf.org.tr/
http://www.tbf.org.tr/

İlk kamp U16’nın

İlk olarak 2017 U16 Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan U16 Yıldız Erkek Milli Takımımız, Koç Ertuğ Tuzcukaya yönetiminde sezonun ilk kampını İstanbul’da gerçekleştirdi. 13-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen kampa 2001 ve 2002 jenerasyonundaki oyuncuları davet eden Ertuğ Koç, 4 günlük kampın ardından kampı tamamladı. İstanbul Liglerinde mücadele eden U16 Milli Takımının Aday Kadrosundaki isimler İstanbul Ligi’nin dördüncü hafta takvimindeki maçlarında forma giydiler.

U18 Kampı bugün tamamlandı

http://www.tbf.org.tr/
http://www.tbf.org.tr/

U16 Milli Takımımızın hemen ardından ise U18 Genç Erkek Milli Takımımız, 16-22 Aralık 2016 tarihlerinde Samsun’da düzenlenecek olan U18 Avrupa Şampiyonası için kamp çalışmalarına başladı. 17-20 Ekim Tarihleri arasında düzenlenen kamp çalışmalarına basketbol hayatlarını Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdüren Ömer Faruk Yurtseven, Erkam Kırış ve Mümin Tunç’un yanı sıra kulüp takımları ile Avrupa Kupası maçında forma giyen Pınar Karşıyakalı Alp Karahan ve Görkem Doğan da katılmadı.

Milli görev için bir araya gelen Genç Milli Takım Aday Kadrosu oyuncuları, 20 Ekim sabahı Koç Onur Çetin yönetimindeki son antrenmanın ardından kampı tamamladılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler