Turkish Airlines EuroLeague’deki güçlü temsilcimiz Anadolu Efes’in Genel Menajeri Alper Yılmaz, dijital ortamdan taraftarlarla buluştu.

Anadolu Efes anonsörü Mustafa Özben moderatörlüğünde Efes taraftarları ile dijital ortamda buluşan Alper Yılmaz, önemli açıklamalarda bulundu.

Kahve Dünyası partnerliğinde düzenlenen etkinlikte konuşan Yılmaz, kulüp hakkında bilgiler verirken coronavirus sürecine dair de konuştu ve hayatını kaybeden Seyfullah Yılmaz’ı andı.

Açıklamalar şu şekilde:

“Öncelikle bu buluşmaya verdikleri destek için partnerimiz Kahve Dünyası’na teşekkür ederiz. Bu dönemde taraftarlarımızla buluşmak bizi çok mutlu ediyor. Kampanyamıza gösterdikleri yoğun ilgi için de taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz.

Covid-19 sebebiyle vefat eden taraftarımız Seyfullah Yılmaz başta olmak üzere hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, Covid-19 ile mücadele eden herkese acil şifalar diliyoruz.

Hem dünyadaki hem de Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Her zaman olduğu gibi Covid-19 salgını sonrasında da yer aldığımız tüm organizasyonlarda hem bu sezon hem de gelecek sezonlarda hedefimiz en üst seviyede yer almak olacak. Yine yüksek hedefleri olan bir takım olacağız.

Liglerin başlamasından bir ay önce bu konuda bilgilendirmeleri alacak ve çalışmalarımıza başlayacağız. Olası karantina süreçleri de düşünülerek takımlara iki-üç haftalık hazırlık süreci verilecek. Tabii ki liglerin hangi formatta devam edeceği kesin değil. Bu konuda EuroLeague yönetimi ve Türkiye Basketbol Federasyonu ile görüşüyoruz.

Bazı oyuncularımız ülkelerine dönerken, bazı oyuncularımız da İstanbul’da kaldılar. Tüm oyuncularımızla sürekli görüşüyor ve sağlık durumlarını yakından takip ediyoruz. Oyuncularımızın tümü, sezonun kalanı için çok motive olmuş durumdalar.

Taraftarımızın takıma büyük katkı verdiği pek çok maç var. Bu sezonki Zalgiris Kaunas maçı başta olmak üzere pek çok maçı taraftarımızın desteği sayesinde kazandık. Bu sezon takım nasıl bir üst seviyeye çıktıysa taraftarlarımız da maça etki anlamında üst seviyelere ulaştı. Taraftarımızın oyunu bilerek maçı izlemesinden de çok mutluyum. Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum.

Partnerlik anlamında kulübümüzün en başarılı dönemini yaşıyoruz. Bir kez daha kulübümüze partner olan markalara ve bu iş birliklerinin hayata geçmesindeki katkıları için pazarlama ekibimize çok teşekkür ediyorum. Taraftarlarımızın desteğiyle bunu daha da ileriye taşıyacağımızı düşünüyoruz.”

Yılmaz aynı zamanda buluşmaya katılan taraftarlar adına sağlık çalışanlarına Kahve Dünyası desteğiyle hediyeler gönderileceği bilgisini verdi.

Yunus Emre Ak

Mail: [email protected] Twitter: @namidigerwhite

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir