Alimpijevic’ten soru soran gazeteciye: “Nerelisin sen?”

Kızılyıldız koçu Dusan Alimpijevic, Karadağ ekibi Buducnost Voli’ye mağlup oldukları maçın ardından basın toplantısında bir gazeteci ile sözlü tartışmaya girdi.

Eurohoops’ta yer alan habere göre, Sırp bir gazetecinin, “Bölgedeki basketbol camiasının çoğunun Buducnost’un kazanmasını ve kulübünüzün dominasyonunun son bulmasını istediği biliyor musunuz?” sorusuna şaşıran Alimpijevic ile gazeteci arasında gergin anlar yaşandı.

Gazeteciye nereli olduğunu soran ve Sırbistan’ın Subotica şehrinden geldiğini öğrenince bir kez daha şaşıran Alimpijevic, gazetecinin Subotica’lıların Karadağ ekibi Buducnost’u desteklediklerini ifade ettikten sonra “Mesele Kızılyıldız’ı desteklemek ya da desteklememek değil. Hangi ülke vatandaşı olduğunun farkında mısın?” şeklinde cevap verdi.

Alimpijevic gazetecinin ismini öğrenmek istediğini de ifade ederken, kendisini tanıtmaya lüzum olmadığını belirten gazetece, sadece bir soru sorduğunu belirtti.

Basın görevlisi ikilinin arasına girerken, Alimpijevic basın toplantısı sona ererken kendisine soru yönelten gazeteciye karşı alaycı bir ifade takındı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler