Abiş Hopikoğlu: “Konu Fenerbahçe olunca bütün kararlar onların lehine çıkıyor”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde az önce tamamlanan Trabzonspor – Fenerbahçe Doğuş maçında çıkan olaylar neticesinde Abiş Hopikoğlu, anons sonrası açıklama yaptı.

Trabzonspor Kulübü’nün basketbol şube başkanı olan Abiş Hopikoğlu, yapılan dördüncü anons esnasında taraftara salon mikrofonundan seslendi. Taraftara seslendiği esnada oldukça sinirli olan Hopikoğlu şu cümleleri kullandı:

“Hepinizi çok iyi anlıyorum ve sizi çok seviyorum. Maalesef konu Fenerbahçe olunca bugüne kadar olduğu gibi tüm kararlar onların lehine, bizim aleyhimize veriliyor. Biz onların sahasında Galatasaray hocasının eşine, kızına neler dendiğini ve anonsların yapılmadığını da biliyoruz ancak burada hemen anons yapılıp saha boşaltılıyor. Şimdi ortada iki sonuç var. Biri ya çıkmayacaksınız  ve hükmen mağlup olup ceza alacağız ya da salonu boşaltıp oyuncularımızın aslanlar gibi mücadelesine izin vereceğiz. 

Ben dahil hepimiz dışarıda bekleyelim.  Bizim çocuklar aslanlar gibi mücadele etsin. Maç sonunda hep beraber salona dönelim. Maç sonunda buraya döndüğümüzde çok büyük bir mesaj vereceğiz. Bedeli ne olursa olsun bu mesajı vereceğiz.”


4 YORUMLAR

  1. Abiş üstad, maçtan iki gün önce verdiğin sorümsüz beyanattan niye bahsetmiyorsün !? Tribüne asılan pankarttan niye bahsetmiyorsün !? Daha maç başlarken sahaya atılan yabancı maddelerden niye bahsetmiyorsün !? Maçın başlamasıyla tribünden edilen küfürlerden niye bahsetmiyorsün !? Maçı daha iki gün önceki bayanatınla zaten provake ettin ! Bü olayı sen tek başına organize edecek kadar yetenekli birisi değilsin,belliki birilerinden aldın bü talimatı ! Basketbolü dahada çirkinleştirmenize ümarım izin vermezler !

  2. Ayrıca sizide eleştiriyorüm ! Maçla ilgili hiçbir olaya yer vermeden direk TS yöneticisinin beyanatına yer vermişsiniz ! Yazıklar olsün !

    • Merhaba. Öncellikle ilginiz ve eleştiriniz için teşekkür ederim. Eleştirilerinizi dikkate almakla birlikte bu konuda neden böyle bir davranış sergilediğimizi belirteyim. Saha içerisinde yaşanan olaylar oldukça talihsiz. Biz bu olayları dakika dakika resmi Twitter hesabımız olan @TrendBasket ile takipçilerimizi duyururken ayrıca maç yazısında da neler olduğunu belirttik. Maç yazısını buradan bulabilirsiniz (http://trendbasket.net/fenerbahce-dogus-deplasmanda-trabzonspor-basketi-devirdi/) Sonrasında ise ek olarak bu istenmeyen olayları tekrar tekrar yer vermek istemedim. İlginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Aliağa Petkimspor kazanarak ligde kalmayı başardı #BSL

ING Basketbol Süper Ligi 30. hafta karşılaşmasında Bahçeşehir Koleji'ne konuk olan Aliağa Petkimspor 85-91 kazanarak ligde kalmayı başardı. Karşılaşmanın açılışını Vladimir Stimac & Erkan Yılmaz...

Beşiktaş Kulübü’nden playoff’ların başlamaması adına ihtiyati tedbir talebi! #BSL

Beşiktaş Icrypex, ING Basketbol Süper Ligi playoff serilerinin başlatılmaması adına Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Tahkim Kurulu Başkanlığına ihtiyati tedbir talebi ile...

#BSL’ye veda edecek son takım netleşiyor | Günün programı

ING Basketbol Süper Ligi'nde normal sezonun son maçları ölüm kalım maçı niteliğinde olacak ve günün programı adeta alev alıyor. Aynı saatte başlayacak iki maçta ligde...