30 günde 30 takım: 23. New York Knicks

NBA’de ligin başlamasına sadece 21 gün kaldı! Aras Bayram, Özgün Akkol ve Arda Karaböcek 30 gün boyunca 30 takımı değerlendiriyor. 23üncü sırada takımına yaz aylarında Robin Lopez’i katan Carmelo Anthony’li Knicks var.

7 YORUMLAR

  1. Beyler Bu program ulusal tvler de olmayi hakediyor yillarca KK, İŞ gibi adamlarin meydana bos bularak pislettigi taze NBA sevdalisi beyinlere oksijen terapisi gibisiniz. Savurmaya degil orjinal , objektif bilgiye dayali, kisisel takintilardan uzak yorum, yuzeysel olmayan ezbere degil emege arastirmaya dayali bilgiyle, turk futbol yorumcusu mantigi ve jargonuyla NBA e el atmaya calismayan tertemiz cicek gibi genclersiniz.Yolunuz acik olsun.

  2. Abi bu özgün alkol kim ? Trendbasket’ten birinin yeğeni falan mı? Hiç değilse önüne bir masa falan koyun gözümüzden kan geldi..

  3. abi dünde aynı şeyler yazıldı özgün için. bügünde devam ediyosa dikkate alınmıyor anlamına gelir. Adam lakayt ve kendini düzeltmesini istiyoruz. Ve allah aşkına oyuncu puanlamasını o yapmasın

  4. Öncelikle herkese ilgisi için çok çok teşekkür ederiz. Mutlu ettiniz bizi. Özgün’ün ilk iki programda vasat olduğunu emin olun ilk kendisi kabul eder. Daha önceki podcast’lerden bilen bilir Özgün’ün getirdiği kimya çok başkadır. En azından biz sonradan toparladığını düşünüyoruz ve çok eğlendik. Basketbol bilmediği gibi ithamları da biraz saçma buluyorum açıkçası. Derdimiz 3 5 kelam basketbol konuşup eğlenirken eğlendirmek zaten ötesi değil. Tekrar teşekkürler eleştirileriniz için.

  5. Aras bey sonunda cevapladığınız için teşekkürler. Öncelikle programınızı çok beğeniyorum. Zaten beğenmesem eleştirmezdim. Eleştirilerim programın daha iyi yerlere gelmesinde katkıda bulunmak için. Ben ve burada ki çoğu arkadaş Özgün’ün oturuşundan ve konuşma şeklinden rahatsızız. Çok lakayt duruyor. Biraz kendini düzeltmeli bence. Bir de takımları yedekleriyle birlikte konuşsanız daha güzel olur. Maksat program uzasın ve sizi daha çok izleyebilelim 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler