Milwaukee Bucks’ta forma giyen Giannis Antetokounmpo’nun kardeşi olan Thanasis Antetokounmpo, İspanya Ligi ekiplerinden MoraBanc Andorra ile anlaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. 

Yeni takımını ve İspanya Ligi’ni değerlendiren Thanasis, Giannis ile olan kardeşlik ilişkisine değinerek kendilerini Pau ve Marc Gasol’e benzetti. Eski takım arkadaşları Kristaps Porzingis ve Carmelo Anthony hakkında da konuşan 24 yaşındaki oyuncunun açıklamaları şu şekilde:

Giannis ile Yunanistan Milli Takımı’nda Olimpiyatlar öncesinde beraber oynadık. Onunla Gasol kardeşler gibiyiz. Milwaukee Bucks ile hak ettiği büyük bir kontrata imza attı. Anlayacağınız oyuncu olarak gelişmeye devam ediyor. Yeni Magic Johnson olabilecek mi bilemiyorum. Bunu sadece Tanrı bilir. Kesin olan tek şey amaçlarınıa ulaşmak için her gün mücadele veriyor. Porzingis, düzenlediğimiz Yaz Ligi için Yunanistan’a gelmişti. O büyük bir yeteneğe sahip harika bir kişi. Mizah anlayışımız aynı ve bizi birbirimize bağlayan birçok şey var. Carmelo Anthony ise inanılmaz ve durdurulamaz. Dışarıda da bana yardım ediyor. Aynı zamanda Yunanistan’da çok büyük bir hayran kitlesi var. İspanya Ligi dünyanın en iyi liglerinden biri. Buraya gelmeden önce daha önce burada oynamış arkadaşlarımı danıştım. Harika hissediyorum. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için ben ve takım arkadaşlarım mümkün olan en iyi yolu denemeye çalışacağız.

Barış Cevahir

Twitter: @cevahirbaris, Mail: cevahir154@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir