Turkish Airlines EuroLeague Final Four’da yarın oynanacak karşılaşmalar öncesinde antrenmanların basına açık bölümünde Milos Teodosic’e konuk olduk. NTV Spor’dan Pınar İlik Üçer ve bir Rus televizyonu ile birlikte sorularımızı yanıtlayan Sırp basketbolcu, Olympiakos mücadelesine intikam gözüyle bakmadıklarını söyledi. 

Yarın parkede yer alıp, almayacağının henüz belli olmadığını ancak mutlaka oynamak istediğini belirten Milos Teodosic, ”Oynayıp, oynamayacağım ile ilgili henüz karar verilmedi, nasıl bir sonuç çıkacak ben de bilmiyorum ancak ben parkede yer almak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Olympiakos’a çok büyük saygı duyduklarını ve yarınki mücadeleye 2015’in intikamı olarak bakmadıklarını dile getiren Sırp yıldız, ”Olympiakos’a büyük saygı duyuyoruz, yarınki karşılaşmaya 2013 ya da 2015’in intikamı olarak bakmıyoruz. İlginç bir karşılaşma olacağını söyleyebilirim. O zaman oynadığımız maçlar ile yarınki arasında bir fark görmüyoruz.”

NBA ile ilgili Rus televizyonundan gelen soruya bu sorunun yerinin burası olmadığını söyleyerek cevap veren Milos Teodosic, yine aynı kanal tarafından yöneltilen maçtan önce Olympiakos’un tecrübeli oyuncusu Vassilis Spanoulis’e bir şey söyleyip, söylemek istemediği yönündeki soruya ise, ”Her zamanki gibi… Değişen bir şey yok.” yanıtını verdi.

 

Onur Coşkun

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir