Geri1 of 9İleri

”Shumpert’tan daha kötü olamaz” – Reddit ne diyor, taraftarlara sorduk! | #seri

Amansız eleştiriler, eşsiz övgüler, farklı betimlemeler, garip incelemeler… Hepsi günümüzde insanların fikirleri bir sonsuzluk havuzunda paylaştığı, dünyaya yön verebilme kapasitesine sahip olan sosyal medyanın birer parçası. Biz de bu fikirden yola çıkarak ”Neden günlük hayatta tartıştığımız, haberleştirdiğimiz konuları sosyal medyaya sormuyoruz?” diye sorduk kendimize. Ve ne mi oldu?

Internet aleminde tonlarca tartışma ve sohbet platformları var. Reddit ise onlardan belki de en ünlü olanı. Dünya çapında  milyonlarca kullanıcısı olan Reddit’te bir sosyal deney yapmak, ilk paragrafta belirttiğimiz soruyu somutlaştırmak için yepyeni bir formatımız olan ”Reddit ne diyor?” adlı serimizle karşınızdayız.

Bu format kapsamında Reddit alemine bir soru yöneltiyor ve gelen ilginç tepkileri, farklı fikirleri derliyoruz. Bu haftaki konu başlığımız olan Cedi Osman için ise ”Cedi Osman Avrupa’da ve Türkiye milli takımında yeteneklerini fazlasıyla gösterdi. Onun hakkındaki düşünceleriniz neler?” sorusunu Reddit’e yönelttik ve birbirinden farklı cevaplar aldık. Eğer hazırsanız hadi başlayalım!

Geri1 of 9İleri

”Shumpert’tan daha kötü olamaz” – Reddit ne diyor, taraftarlara sorduk! | #seri

Sina Şen

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir