14-18 Şubat tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek PTT Erkekler Türkiye Kupası bugün oynanacak çeyrek final karşılaşmaları ile başlıyor.

Günün ilk karşılaşmasında 16.00’da Eskişehir Basket ile Darüşşafaka Basket karşı karşıya gelecek. Bu sezon yükseldiği Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ilk sekize girerek organizasyona katılım hakkı elde eden Eskişehir Basket, Darüşşafaka Basket karşısında sürprize imza atmak isteyecek.

7Days EuroCup’ta başarılı bir sezon geçiren ve şampiyonluğun ciddi adaylarından biri haline gelen Darüşşafaka Basket ise kupanın gizli favorilerinden…

Günün diğer karşılaşması ise son dönemde basketbol dışı konularla sık sık gündeme gelen Anadolu Efes ve Fenerbahçe Doğuş arasında oynanacak. El sıkmama olayı, basın toplantısı açıklamaları ve Melih Mahmutoğlu vakası derken iki koç arasında ipler iyice gerilmişti. Soğuk rüzgarların basın toplantısında da hissedildiği eşleşmeden kimin yarı finale çıkacağı merak konusu olmuş durumda…

Günün programı

Eskişehir Basket – Darüşşafaka Basket  | 16.00 | Tivibu Spor

Anadolu Efes – Fenerbahçe Doğuş | 20.00 | Tivibu Spor

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir