Golden State Warriors ile Sacramento Kings arasında (TSİ) Nisan ayının ilk sabahı oynanan mücadeledeki bir pozisyon sırasında belinin üstüne düşen ve sahayı sedyeyle terk eden Warriors guard’ı Patrick McCaw’ın tedavi süreci devam ediyor. Ne var ki, yaşadığı sakatlık McCaw’u belli açılardan etkilemekte.

 

Dört hafta sonra yeniden değerlendirileceği açıklanan genç oyuncu sakatlığının ayrıntılarını Mercury News’un Warriors muhabiri Melissa Rohlin ile paylaştı.

Tedavide kesinlikle aşama kaydettim; daha iyi yürüyorum, acıyla daha iyi baş ediyorum. Pek uyuyamıyorum ve bu da şu andaki en büyük şey. Uyuyamıyorum ve bu, olayı düşünmekten kaynaklanmıyor. Beni gece boyu ayakta tutan şey ağrılarım. Daha iyiye gideceğini biliyorum. Bu, şu anda benim için en büyük şey; sabırlı olmalıyım. Zorlu olacak ama zamanımı buna vakfetmeye hazırım.

1995 doğumlu oyuncu, ağrılarını ise “Yaşayıp yaşayabileceğiniz en şiddetli ağrı. Yardımcı olması için çokça ilaç almaya çalışıyorum ama şu an bana çok da yardımcı olmuyor.” diyerek tarif etti.

 

Kemal Rutkay Özcan

İletişim: kemalrutkayozcan@gmail.com Twitter: krutkayozcan

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir