Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ile eski takımı Panathianikos’un başkanı arasındaki gerginlik devam ediyor.

Dimitris Giannakopoulos, yine Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Hatırlanacağı üzere 43 yaşındaki başkan, Fenerbahçe ile Olympiakos arasında oynanan EuroLeague Finali öncesinde “THY EuroLeague’de bu kadar Türk sponsoru varken kim Olympiakos’u istemez ki?” şeklinde açıklama yapmıştı.

Obradovic ile olaylı şekilde yollarını ayıran Panathinaikos Superfoods başkanı, koçun son açıklamalarından sonra gönderme yaptı. Gelen yoğun tepki üzerine başkan attığı gönderiyi sildi ve herhangi bir açıklama yapmadı. Obradovic’in “Fenerbahçe taraftarı gibi hiçbir taraftar yok” sözüne başkanın Instagram’dan yaptığı paylaşımın başlığı şöyleydi: “SAYGI”

Yunus Emre Demirkol

Amerika'da lise okumuş tam bir basketbol tutkunuyum. İstanbul Teknik Üniversitesi İngilizce Endüstri Mühendisliği Öğrencisiyim. Amerika'da canlı izlediğim oyuncuları NCAA Basketball liginde izlemek bana büyük keyif veriyor ve ben de NCAA, NBA ile ilgili haberler yapıyorum. İletişim: demirkolyunusemre1@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir