Orhun Ene TOFAŞ’ın Fenerbahçe Doğuş’u konuk ettiği Tahincioğlu #BSL Playoff final serisinin dördüncü maçının ardından konuştu.

”Kendi basketbolumuzu bu maç için konuşmak zor. Üçüncü maçı çok yüksek bir enerji ile oynadığımız için bu maçı aynı enerji ile oynayamadık ve maç sonunda oyundan düştük. İki gün önce oynadığımız maçı da bu kadar yüksek enerji ile oynasak kazanamayacaktık. Fenerbahçe ile çok büyük bir tecrübe farkımız var. Genç oyuncularımız oyuna girdiği zaman onlardan da verim alamadık ve böylelikle fark açıldı. Biz oyunun içine girebilseydik seyircisi bize katkı verecekti. Biz %100’ümüzü vererek bile oynasak Fenerbahçe’nin kadrosunun çok derin olduğunu biliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yayıncı kuruluş BeIN Sports’a Bursa halkının basketbol sevgisi hakkında da konuşan koç:

”TOFAŞ seyircisi bu sezon ligde fark yarattı. Seyircimiz bütün takımlara saygı gösteriyor. Günden günden basketbol izleyen seyirci sayımız arttıyor. Hep konuşuyoruz Bursa basketbol şehri olacak diye bu kıvılcımı bu sezon biraz daha yaktık. Bu sezonun üzerine koyarak basketbol şehri olmak istiyoruz.” dedi.

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir