Geri1 of 7İleri

NBA Draft 2018’i konuşmanın tam zamanı; peki, nedir onların farkı? | #çeviri

Yazı: Ricky O’Donnell, SB Nation

Çeviri: Atakan Murzoğlu, TrendBasket


NBA Draft 2017 geldi ve gitti. 2018’e bakmak için ise bundan daha iyi bir zaman yok.

Bu yılın yıldız olması beklenen isimleri oyun kurucu özellikleriyle parlarken gelecek yılın isimleri ise çok yönlü oluşlarıyla öne çıkıyor. Real Madrid’in 18 yaşındaki harika çocuğu Luka Doncic, 2.01 boyuyla Real Madrid hücumlarını yöneterek listede zirvede. Missouri’den çıkma, atletizm ve gelişmekte olan şut yeteneği ile NBA genel menajerlerinin şimdiden çok sevdiği Michael Porter Jr onun hemen arkasında.

euroleague.net

euroleague.net

Aşağıdaki liste, bir sonraki draft sıralamasını bir yıl önceden belirlemeye yönelik girişimimizdir. Geçen sene çok iyi iş çıkardığımı söyleyebilirim. İki yıl önce ise Skal Labissiere‘yı bir numara olarak göstermiştim. (Kings tarafından 28 numarada seçildi) Bu, bizim ne kadar güvenilir olduğumuzu göstermesi açısından iyi bir örnek, ama yine de bizi denemekten alıkoyamayacak.

Geri1 of 7İleri

NBA Draft 2018’i konuşmanın tam zamanı; peki, nedir onların farkı? | #çeviri

Atakan Murzoğlu

1990 doğumluyum. Maltepe Üniversitesi Sinema-televizyon bölümünden mezun olduktan sonra Türkiye film ve dizi sektöründe geçen 1 yılın ardından 2017 yılı itibariyle Toronto'da film okulunda eğitim görmekteyim. Kanada film sektörüne ucundan da olsa girip tutunursam ne mutlu bana.

Website: http://twitter.com/atakanmu

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir