Brose Bamberg’de başarılı bir sezon geçiren Nicolo Melli hakkında oldukça önemli bir iddia ortaya atıldı.

Nicolo Melli’nin Real Madrid, Milano gibi kendisine teklif götüren kulüpleri gerisinde bırakarak önümüzdeki sezon için Fenerbahçe ile anlaşma sağlayacağı söylendi. La Gazzetta’nın haberine göre başarılı oyuncu, en son Milano’nun teklifini reddedip önümüzdeki sezonda Fenerbahçe forması giyecek.

Nisan ayının başında yaptığı açıklamalarda Nicolo Melli, sezonun sonunda kararını gelen tekliflere göre vereceğini söyleyerek şu sözleri de eklemişti:

”Herhangi bir olasılığı reddetmek istemiyorum fakat gelecek hakkında konuşmaktan gerçekten hoşlanmıyorum. Diğer takımların bana ilgi göstermesi harika bir şey fakat kimseyle görüşmedim. Menajerim ve ben, sezonun ardından Bamberg ile konuşacağız. NBA benim için bir rüya fakat kararım gelen tekliflere bağlı olacak. Çünkü sahada olmayı ve oynamayı seviyorum.”

Dilara Durmuş

İletişim: dilara-durmus@hotmail.com * dilaradurmusssss@gmail.com

Website:

Son Yazılar

1 Comments

  1. ÇETİN UĞUR - 23/05/2017

    PERO ANTİÇ'İN BASKETBOLU BIRAKACAĞI GÖRÜŞÜ HAKİM. AYRICA BENNET'TEN YETERLİ VERİM ALINAMIYOR. 4 NUMARA İÇİN İYİ BİR TRANSFER OLACAK. POTA ALTI VE DIŞ ŞUTU HER ZAMAN BİR TEHDİT. ZATEN BROS BASKETTE KENDİNİ KANITLADI. ANCAK BU OYUNCUYA OBRADOVİÇ'İN BİRAZ ELİNİN DOKUNMASI YETERLİ OLACAKTIR.

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir