Önümüzdeki sezon 7DAYS EuroCup’ta ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray Odeabank’ın yeni transferi Mehmet Yağmur, GS TV’den İbrahim Demir’e açıklamalarda bulundu.

Sarı kırmızılı ekibe adım atma sürecinden bahseden Yağmur, yeni sezonda herkesin fedakârlık yapacağının altını çizdi. Galatasaray’ın öncelikli amacının gruptan çıkmak olduğunu da sözlerine ekleyen deneyimli oyuncunun sözleri şu şekilde:

“Öncelikle Galatasaray adını duyunca heyecanlandım çünkü burası çok büyük bir camia. Ben de bu sene çok sorumluk almak istiyordum; çok oynamak istiyorum. Çok başarılı olabileceğime inandığım için Galatasaray’ı tercih ettim. Bu sezon herkesin fedakârlık yaparak oynayacağı, herkesin elini taşın altına sokması gereken bir sezon olacak. Taraftarımızın, antrenörlerimizin, oyuncuların hep beraber ekstra efor sarf etmesi gereken bir sezon olacak. Ligi tabii ki de en üst sırada bitirmek istiyoruz. Sinan Erdem Spor Salonu’nda şampiyonluklar gördüm. Sinan Erdem seyirciyle çok güzel atmosfer olurken rakip için de çok zor oluyor. Galatasaray seyircisi arkamızda olduğunda çok iyi sonuçlar alabiliriz. EuroCup’ta çok ciddi yatırım yapan takımlar var. Bizim takımın bütçesi de diğer takımlara göre daha düşük. Öncelikli hedefimiz gruptan çıkmak”


Barış Cevahir

Twitter: @cevahirbaris, Mail: cevahir154@gmail.com

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir