Ekibimizden Begüm Ünal’a EuroLeague Medya Günü’nde açıklamalarda bulunan Kostas Sloukas Fenerbahçe Doğuş’la sözleşme uzatmasından duyduğu mutluluğun altını çizerken yeni sezona dair görüşlerini paylaştı.

–  Senin için uzun bir yaz oldu. Ekibe geri dönmek nasıl hissettiriyor?

“Öncelikle şunu söylemeliyim, ilk seçeneğim burada kalmaktı. Bu ailede kaldığım için çok mutluyum. Geçtiğimiz sezonu çok iyi geçirdik fakat bu sezon çok daha zor olacak. Geçen sezonki gibi başarılı ve kupaları kaldırdığımız bir yolda ilerlemeyi umuyorum.” 

– Bogdan ve Ekpe gibi takımın temel taşlarından bazıları  ayrıldı. Yeni bir kadronuz olduğu söylenebilir. Sezon başında takım atmosferiyle ilgili ne söylemek istersin?

“Atmosfer gerçekten çok iyi. Aramıza yeni katılanlar çok kaliteli, iyi insanlar. Tabii ki Ekpe ve Bogdan takımın liderleriydi fakat yeni oyuncular da iyiler. Bu sezon da geçtiğimiz sezon olduğu gibi iyi sonuçlar almayı umuyorum. Çok çalışmalıyız, çünkü yeni katılan arkadaşlarımız taktiksel oyunlarımızı ve koçun bizden yapmamızı istediklerini bilmiyorlar. Sabırlı olmaya ve sağlam çalışmaya ihtiyacımız var.” 

Begüm Ünal

Twitter: @beggysworld

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir