Golden State Warriors forması giyen Kevin Durant için sezon oldukça ilginç ilerliyor. Durant’in bu sefer yaptığı ilginç açıklamalar ise All-Star ile ilgili.

Yeni gelen kurallar ile birlikte Batı-Doğu Konferansında en çok oyu alan oyuncuların kadro kurma hakkına sahip olduğu bir All-Star izleyeceğiz.

Durant ise eğer Batı Konferansında en çok oyu alıp kaptan olursa oyuncu seçmeyeceğini ve bu olayı başkasının yapması gerekeceğini söyledi.

Hatırlanacağı üzere All-Star ikinci oylamaları sonucunda Batı’nın zirvesinde yer alan Curry ile Durant arasında sadece 40 bin oyluk bir fark bulunuyor.

Kevin Durant: ”Ben yapmak istemiyorum. Bir başkasının oyuncuları seçmesini tercih ederim. All-Star güzel ancak diğer işler extra. Ben sadece çıkıp oynamak istiyorum. Yeni format güzel ve hayranlar için de eğlenceli olacaktır. Ancak benim yerime başkası takımları seçse olur.” 

Takım arkadaşı Curry ise bu duruma: ”Neden olmasın? Eskiden oynadığımız dönemlerden buna alışığım. Sahada hep oyuncuları seçen kişi olmak isterdiniz. Bu sizin sahadan bir yere sahip olduğunuzu gösteriyordu. Burada nasıl olacağını göreceğiz.”

Kaynak: ESPN

Mert İşleyen

Hayatını spora adamış birisi. NBA yazarı. İletişim: mertisleyen1@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir