@JordanClassic

@JordanClassic

Jordan Brand Classic 2017 kampı dün gece oynanan All-Star karşılaşması ile birlikte sona erdi. 40 kişilik bir ekibin yer aldığı kampta, seçilen 20 oyuncu bu özel maçta forma giydi. Ülkemizi de bu All-Star maçında Mustafa Kurtuldum temsil etti. Anadolu Efes forması giyen 2001 doğumlu Mustafa Kurtuldum, karşılaşmayı 2 sayı ile noktalarken, diğer temsilcilerimiz olan Atakan Erdek ve İsmail Karabilen ise son 20 oyuncu arasına kalamamıştı. All-Star karşılaşmasının ardından da 10 kişilik Amerika Birleşik Devletleri kadrosu açıklandı. Sizin de bildiğiniz üzere bu etaptan seçilen 10 oyuncu, International Game kapsamında gelecek ay Brooklyn’e gidecekti. All-Star karşılaşmasının ardından da açıklanan 10 kişilik listede önemli isimler yer aldı.

Karşılaşma boyunca beş üçlük isabeti bulan Slovenyalı Gregor Glas, Amerika biletini almayı başardı. Ayrıca Fransa’dan da tam üç oyuncu Amerika Birleşik Devletleri’ne gidecek. Alain Digbeu’nun oğlu olan Tom Digbeu ve 2001 jenerasyonunun en önemli isimlerinden olan Theo Maledon, Brooklyn’deki özel organizasyona katılma şansı elde ettiler. Bu listede Alman oyuncu Kay Brunhke de yer alıyor. İşte Brooklyn biletini alan 10 özel oyuncu:

Gregor Glas (Slovenya), Theo Maledon (Fransa), Tom Digbeu (Fransa), Killian Hayes (Fransa), Jaime Pradilla (İspanya), Karlo Matkovic (Hırvatistan), Nikos Rogkavopoulos (Yunanistan), Kay Brunhke (Almanya), Kareem Queeley (İngiltere)

Ömür Özcan

@TBAltyapi Editörü, @TrendBasket Yazarı /İletişim: omurozcan5@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir