THY EuroLeague’de bu hafta iki temsilcimiz Anadolu Efes ile Fenerbahçe arasında heyecanlı bir derbi gerçekleşti. Maçın ardından Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Jayson Granger, ekibimizden Kemal Rutkay Özcan’ın sorularını yanıtladı.

Abdi İpekçi Arena’da oynanan çekişmeli karşılaşmadan galip ayrılan Anadolu Efes cephesinde Jayson Granger, maçı genel olarak değerlendirdi. İyi bir performans ortaya koyduklarını ve oyunu kontrol eden tarafın kendileri olduğunu söyleyen Granger, galibiyetten ötürü mutlu olduklarını da sözlerine ekledi.

Granger’ın açıklamaları şu şekilde: Bugün iyi bir performans sergiledik. Maçın çoğunluğunda oyunu kontrol eden taraftık ama tabii ki ikinci yarıda ritimlerini değiştirdiler ve savunmada ribaundlarımızı onlar alınca ribaund savaşını kaybettik. Bu da geri dönüşlerinde kilit nokta oldu ama yine de galibiyetten dolayı çok mutluyuz çünkü Play-off hedefimize ulaşıyoruz.”

Derviş Göksun

Website:

Son Yazılar

1 Comments

  1. beyaz golge - 24/03/2017

    Play-off u yakalamak guzel bir hedef ama asil amacin final four olmasi lazim ! Amaca ulasabilinecekmi ? Yoksa play-off un bir degeri yok !

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir