Fenerbahçe Doğuş Final Four’da, sen Belgrad yolculuğuna hazır mısın?

Fenerbahçe Doğuş İspanyol rakibini saf dışı bırakarak dördüncü kez üst üste EuroLeague Final Four’da ülkemizi temsil etme başarısını yakaladı. Bu Fenerbahçe Doğuş’un dördüncü koç Zeljko Obradovic’in ise 16. Final Four’u olacak.

18 – 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Belgrad’da düzenlenecek olan Final Four’da yer alacak olan Fenerbahçe Doğuş 2000 yılından beri sadece Maccabi Tel Aviv ve Olympiacos tarafından gerçekleştirilen arka arkaya iki kez Avrupa’nın en büyüğü olma başarısını tekrarlama şansına da sahip.

Bu büyük organizasyonda tarihe tanıklık etmek için yapman gereken StubHub‘dan 2018 Final Four biletini almak.

f4yatayStubHub’ın 48 ülkeye yayılan organizasyonunun verdiği bilgilere göre EuroLeague’de son iki yılda bilet satışı konuşunda da şampiyon Fenerbahçe Doğuş oldu. EuroLeague segmentinde en çok bilet satışı yapılan organizasyonlarda birinci sırada Fenerbahçe Doğuş – Real Madrid, ikinci sırada Fenerbahçe Doğuş –  CSKA Moskova ve üçüncü sırada Fenerbahçe Doğuş – Barcelona Lassa maçları yer aldı.

Final Four biletlerine ilgide de zirvede Türkiye yer aldı, ikinci sırada takımı olmamasına rağmen Yunanistan üçüncü sırada ise Zalgris’in ülkesi Litvanya yer alıyor.

Dünyanın en büyük bilet alım satım platformu olan StubHub FanProtect hizmeti ile 100% garantili bir şekilde bilet almanızı sağlarken Türkçe müşteri hizmetleri ile size yardımcı olmaya devam ediyor.

Sen de bu müthiş heyecanı kaçırmak istemiyorsan Belgrad’daki Final Four için yerini hemen ayırt!

Can Uluğtekin

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir