Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde final heyecanı tüm hızıyla sürerken serinin beşinci maçının biletleri Fenerbahçe tarafından satışa sunuldu.

Ali Koç’un Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığına seçilmesinin ardından Ülker Arena’da uygulanmaya başlanan öğrenci bileti projesi bu maçta da devam ederken 417-418 numaralı bloklar öğrenciler için ayrılacak ve bilet fiyatı ise 15 TL olacak. Diğer tribünlerde ise fiyatlar 30 TL’den başlayıp 110 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Hatırlanacağı üzere serinin ilk iki maçında kendi evinde ağırladığı TOFAŞ’ı mağlup eden Fenerbahçe Doğuş karşısında toparlanan Bursa ekibi üçüncü maçı kazanarak seriyi 2-1’e getirmişti.

Serinin dördüncü maçı yine Tofaş Spor Salonu’nda oynanacakken bu maçı Fenerbahçe’nin kazanması halinde Sarı-Lacivertlilerin kendi evinde seriyi bitirme ve şampiyon olma şansı bulunuyor.


Bilet fiyatlarının tam listesine Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi internet sitesinden buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mert İşleyen

Hayatını spora adamış birisi. NBA yazarı. İletişim: mertisleyen1@gmail.com

Website:

2 Comments

  1. Ömer - 10/06/2018

    Maç , Bursa Nilüfer Spor Salonu'nda oynanacak. Tofaş üç yıldır maçlarını Nilüfer Spor Salonu'nda oynuyor.

    1. Mert İşleyen - 10/06/2018

      Merhaba. Öncellikle yorumunuz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Orada TOFAŞ Spor Kulübü'nün resmi Twitter hesabında yazdığı gibi 'Tofaş Spor Salonu' yazmak istemiştim ancak karışıklık yapmışım. Gerekli düzenlemeleri yaptım. Tekrar dikkatiniz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir