Integral Forex Türkiye Kupası’nda Galatasaray Odeabank çeyrek finalde Darüşşafaka Doğuş’u mağlup ederken maç sonunda Galatasaray koçu Ergin Ataman açıklamalarda bulundu.

Ergin Ataman: ”Mücadele gücü son derece yüksek bir maç oldu. Maçın ilk çeyreği 13-13 bitti. Maç boyu iki takım da çok iyi mücadele etti. Zaman zaman onlar zaman zaman biz öne çıktık. Maçın son bölümünde Sinan’ın önderliğinde maçı kazanmayı bildik. Takımımı kutluyorum. Aynı şekilde Darüşşafaka Doğuş’u da tebrik ediyorum. Bugün taraftarımız da çok iyiydi. Yarı finalde Banvit karşısında da taraftarımıza ihtiyacımız var. Burayı Abdi İpekçi atmosferine çevirmesini istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Yarı final eşleşmesi sorulan Ataman: ”Banvit’e gelirsek onlara karşı ligde yenildiğimiz son maçta deplasmandaydık. Ancak onlar çok iyi bir takım. Biz yarı finalde evimizde gibi hissedip onlara karşı üstünlüğü ele alacağımızı düşünüyorum. Euroleague takımlarına karşı çok iyi oynayan Banvit karşısında da iyi oynayıp galip gelmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Mert İşleyen

Hayatını spora adamış birisi. NBA yazarı. İletişim: mertisleyen1@gmail.com

Website:

Son Yazılar

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir