Yaptığı kârlı takaslarla nam salan Boston Celtics Başkanı Danny Ainge, yine bir takas ortağını üzdü ve hoş şeyler duymadı.

Bu yaza damga vuran takaslardan biri olan Kyrie Irving ve Isaiah Thomas merkezli takasının, sezon içinde Cavaliers tarafını hiç tatmin etmediği görüldü. Öyle ki, Cavs tarafında bu takas neticesinde takıma katılan Isaiah Thomas ve Jae Crowder takaslandı, Ante Zizic ise sadece 32 maçta oynadı ve ortalama 6.7 dakika forma giydi.

Üstüne üstlük Celtics’ten alınan Nets’in draft hakkı da geçen sezon birinci sırada olmasına rağmen bu sezon lotaryada sekizinci sırada konumlanınca, Cavs için bu takas iyiden iyiye bir kâbus oldu ve bunun tepkisi de ismi açıklanmayan bir Cavs oyuncusu tarafından gösterildi.

Celtics başkanı Ainge’e “Kahrolası hırsız!” diyerek çıkışan adı açıklanmayan oyuncu, Ainge’in küçük zaferinden haliyle rahatsızlık duymuş. Eğer Celtics, Cavaliers karşısında 2-0 önde olduğu Doğu Konferansı Final serisini geçip NBA Finali’ne kalırsa, Danny Ainge’in yaz boyunca üzerinde durduğu plan tüm aksiliklere rağmen tutmuş olacak.


Kaynak: Yahoo Sports

Yunus Emre Ak

Gmail: yunusemreak74.yea@gmail.com Twitter: @bdyunusemre11

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir