NBA’in New Orleans Pelicans formasını terleten yıldız oyuncularından Anthony Davis, hakkında çıkan Boston Celtics iddiaları hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

NOLA.com’a konuşan 24 yaşındaki oyuncu, ne kadar umursamamaya çalışsa da hakkında çıkan Boston Celtics ile imzalayacak iddilarına karşı tepki vermek zorunda hissetti. Çocuklar için düzenlediği kampta gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Davis, “Sürekli bana sorulan en çılgın sorunun ne olduğu soruluyor. Bunun cevabı Boston’a gidip gitmeyeceğim sorusu.” şeklinde çıkan iddialarla dalga geçti.

“Bunun bir iş olduğunu anlıyorum ama kendi menajerimden duymadığım sürece hiçbir şeye inanmam.” diye de ekleyen Davis, geçtiğimiz sezon parkede yer aldığı süre boyunca 28 sayı ve 11.8 ribaund ortalamaları ile mücadele etmişti.

Son olarak Pelicans için mücadele etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren yıldız oyuncu, “Burada bir Pelikan olarak mutluyum. Kimsenin ne düşündüğü umrumda değil, biz ne yaptığımızın farkındayız. Herkese karşı bir şansımız olduğunu hissediyoruz.” sözlerini de sarf etti.


Kaynak | NOLA.com

Dilasa Karakaya

Website:

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir